Klinika Medycyny Estetycznej Katowice

Klinika Medycyny Estetycznej

Estetic Point

Estetic Point to miejsce stworzone z pasji i miłości do naturalnego piękna. W naszej klinice stawiamy zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta nieprzerwanie podnosząc kompetencje i pracując wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości z Certyfikatami Medycznymi. 
Oddając się w ręce naszego zespołu możecie mieć Państwo pewność, że jesteście w rękach specjalistów i pasjonatów stale oferujących najlepsze terapie. 
 
W swojej ofercie posiadamy łączone zabiegi autorskie dzięki którym spotęgujemy Państwa efekty pozabiegowe i pomożemy w lepszym samopoczuciu, ponieważ wierzymy, że wygląd zewnętrzny ma wpływ na nasze wewnętrzne samopoczucie, dodając pewności siebie.
 
Dzięki przyjaznej atmosferze, zawsze uśmiechniętemu zespołowi i usługach na najwyższym poziomie wizyta w naszej klinice przebiegnie w miłej atmosferze. 

Dbamy o piękno ciała

i relaks duszy

Zatroszczmy się nie tylko o Państwa wygląd zewnętrzny, ale również dzięki usytuowaniu naszego gabinetu nieopodal Parku Leśnego, z każdego okna rozpościera się piękny widok zieleni, który ukoi zmysły podczas zabiegów. Z daleka od zgiełku miasta zadbamy o piękno ciała i relaks duszy. Każdą terapię dostosowujemy według indywidualnych potrzeb klienta w oparciu o nasze autorskie procedury.

Nowoczesny, certyfikowany sprzęt, najwyższe standardy higieny i gruntownie przeszkolony personel to elementy przyczyniające się do wzorowego przebiegu oferowanych przez nas zabiegów.

Estetic Point to nie tylko gabinet medycyny estetycznej, to przede wszystkim ludzie łączący swoją pasję z życiem zawodowym.

Do zobaczenia w klinice!
Zespół Estetic Point

Nasz zespół

Poznaj kadrę Estetic Point

Magda

Absolwentka Pielęgniarstwa Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Magister Kosmetologii i absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Pracuje w zawodzie od 8 lat. Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych, od 3 lat pełni funkcję szkoleniowca w Centrum Szkoleniowym Estetic Point oraz w Stowarzyszeniu International Association of Mesotherapy z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Prywatnie jest miłośniczką psów i podróży. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Paulina

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie oraz studentka Pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Pracuje w zawodzie od 5 lat. Nieustannie podnosi swoje kompetencje z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Pełni funkcję szkoleniowca w Centrum Szkoleniowym Estetic Point oraz w Stowarzyszeniu International Association of Mesotherapy z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Asia

Magister kosmetologii i pedagog z 14 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w iniekcyjnych metodach rewitalizacji skóry. Oprócz tego spełnia się także w rolki trenera szkoląc systematycznie dziesiątki kursantów. Stale podnosi swoje kwalifikacje studiując pielęgniarstwo. Prywatnie mama trójki dzieci, która w wolnym czasie uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury świata.

Amina

Osoba kreatywna, która dzięki swojej pasji do fotografii i social mediów przejęła w Estetic Point stanowisko kierownicze i zajmuje się koordynacją wszystkich kanałów w internecie. Tworzy strony internetowe, panuje nad odpowiednim funkcjonowaniem naszych aplikacji oraz sklepów internetowych. Prywatnie miłośniczka gotowania oraz sportów ekstremalnych.

Ania

Nasza cudowna i ciepła recepcjonistka, która zawsze powita Was uśmiechem. Dba o to, by każdy klient czuł się swobodnie oraz zaopiekowany. Prywatnie absolwentka studiów licencjackich z Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego, aktualnie kontynuuje studia magisterskie na tym samym kierunku.