Klinika Medycyny Estetycznej Katowice

Klinika Medycyny Estetycznej

Estetic Point

Estetic Point to miejsce stworzone z pasji i miłości do naturalnego piękna. W naszej klinice stawiamy zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta nieprzerwanie podnosząc kompetencje i pracując wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości z Certyfikatami Medycznymi. 
Oddając się w ręce naszego zespołu możecie mieć Państwo pewność, że jesteście w rękach specjalistów i pasjonatów stale oferujących najlepsze terapie. 
 
W swojej ofercie posiadamy łączone zabiegi autorskie dzięki którym spotęgujemy Państwa efekty pozabiegowe i pomożemy w lepszym samopoczuciu, ponieważ wierzymy, że wygląd zewnętrzny ma wpływ na nasze wewnętrzne samopoczucie, dodając pewności siebie.
 
Dzięki przyjaznej atmosferze, zawsze uśmiechniętemu zespołowi i usługach na najwyższym poziomie wizyta w naszej klinice przebiegnie w miłej atmosferze. 

Dbamy o piękno ciała

i relaks duszy

Zatroszczmy się nie tylko o Państwa wygląd zewnętrzny, ale również dzięki usytuowaniu naszego gabinetu nieopodal Parku Leśnego, z każdego okna rozpościera się piękny widok zieleni, który ukoi zmysły podczas zabiegów. Z daleka od zgiełku miasta zadbamy o piękno ciała i relaks duszy. Każdą terapię dostosowujemy według indywidualnych potrzeb klienta w oparciu o nasze autorskie procedury.

Nowoczesny, certyfikowany sprzęt, najwyższe standardy higieny i gruntownie przeszkolony personel to elementy przyczyniające się do wzorowego przebiegu oferowanych przez nas zabiegów.

Estetic Point to nie tylko gabinet medycyny estetycznej, to przede wszystkim ludzie łączący swoją pasję z życiem zawodowym.

Do zobaczenia w klinice!
Zespół Estetic Point

Nasz zespół

Poznaj kadrę Estetic Point

Magda

Magister Kosmetologii i absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Pracuje w zawodzie od 6 lat. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej oraz w zabiegach na twarz. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do klienta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Pasjonuje się makijażem permanentnym. Prywatnie jest miłośniczką psów i podróży. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Ola

Wulkan pozytywnej energii. W naszej klinice dba o profesjonalną obsługę klienta oraz wizerunek firmy. Prywatnie to studentka kosmetologii na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W przyszłości pragnie spełniać się w roli kosmetologa, a miłość do igieł odziedziczyła w genach. Swój wolny czas spędza aktywnie na łonie natury bądź w towarzystwie przyjaciół.

Karolina

Kosmetolog z 13-letnim stażem pracy. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Podchodzi do swojej pracy obowiązkowo i rzetelnie. Zawsze stara się wsłuchać w potrzeby klientów i pomóc im pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem. Prywatnie jest pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia.

Monika

Nasza recepcjonistka, która zawsze powita Was uśmiechem i dobrą kawą. Dba o to, by każda klientka czuła się wyjątkowo a zarazem swobodnie. Prywatnie pasjonatka podróży i wędrówek górskich. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie makijażu, który hobbystycznie wykonuje.