Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa

Klinika Medycyny Estetycznej

Estetic Point

Estetic Point to miejsce, które łączy naukę z pasją do piękna. Wyróżnia nas praca wyłącznie na certyfikowanym medycznym sprzęcie wysokiej jakości. Stawiamy na wykształcenie, stale podnosimy swoje kwalifikacje, a pasja i zaangażowanie pozwalają nam na ciągły rozwój oferty kliniki. Dzięki spersonalizowanym terapiom i autorskim zabiegom mozemy pochwalić się spektakularnymi efektami oraz przełomowymi odkryciami w kosmetologii estetycznej.

Klinike tworzą ludzie, których pasja do wykonywanego zawodu łączy się z potrzeba niesienia piękna. Kosmetolodzy wychodzą na przeciw potrzebom swoich klientów, nadzorują przebieg terapii oraz dbają o przyjazna atmosferę. Wszystko to opiera się na wiedzy i doświadczeniu, które stanowią podstawę do pomyślnej kuracji.

 

Dbamy o piękno ciała

i relaks duszy

Estetic POINT to klinika usytuowana w pięknym otoczeniu Fortu Piłsudskiego na warszawskim Mokotowie. Dbając o każdy szczegół i Państwa komfort oferujemy nie tylko piękne wnętrza gabinetów, ale również wyjątkową atmosferę. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje przestronny taras na którym możecie odciąć się od zgiełku miasta oraz skosztować aromatycznej włoskiej kawy.

Nowoczesny sprzęt z certyfikacja medyczna, najwyższe standardy higieny oraz gruntowanie przeszkolony personel zapewnia profesjonalny przebieg wizyty.

Spotkajmy się w klinice!
Zespół Estetic POINT Warszawa.

Nasz zespół

Poznaj kadrę Estetic Point

Kinga

Absolwentka Akademii Nauk Społecznych i Medycznych na kierunku kosmetologia. W swojej pracy ceni równowagę między naturalnym pięknem, a możliwościami które oferuje kosmetologia estetyczna. Relacje, które szybko buduje z klientami przekładają się na efekty zabiegowe oraz obustronna satysfakcję. Doskonale odnajduje się zarówno w pracy z twarzą, jak i ciałem. Prywatnie miłośniczka rysunku na ciele oraz melomanka.

Izabela

Zamiłowanie do zdrowia człowieka i swoją artystyczną dusze łączy wykonując zawód kosmetologa. Iza ma holistyczne podejście. W swojej karierze stawia na nieustanny rozwój. Jest zdania, że relacja z pacjentem powinna opierać się na zaufaniu i profesjonalizmie. Jest komunikatywna, otwarta i pełna empatii. Dziedzina w której dodatkowo się rozwija to trychologia. W wolnych chwilach hobbystycznie zajmuje się makijażem, który jest dopełnieniem zadbanej skóry.

Krzysztof

Od ponad 4 lat zajmuje się medycyna estetyczną. Najważniejsze dla niego jest zdrowe podejście do życia i wyglądu, dlatego tak bardzo dba o swoich klientów i ich samopoczucie. Zamiłowanie do medycyny estetycznej odnalazł, gdy zajmował się dystrybucją preparatów do zabiegów oraz organizacją szkoleń dla lekarzy i specjalistów. Pasja do zabiegów i chęć rozwoju popchnęła go do pogłębiania wiedzy praktycznej, uczestnictwa w szkoleniach i doskonalenia swoich umiejętności. Najważniejsze w jego praktyce zawodowej jest zadowolenie jego klientów, dbałość o estetyczne naturalne piękno każdego z nich.